مطالب پیشنهادی از سراسر وب

»  علت های تمیز نشدن لباس در ماشین لباسشویی

 علت های تمیز نشدن لباس در ماشین لباسشویی

 تایم کم شستشو لباس ها

تایم شستشو باید بر اساس میزان کثیفی لباس های شما تنظیم شود. در صورتی که تایم شستشو با توجه به میزان کثیفی لباس ها تنظیم شود لباس ها به درستی شسته و تمیز می گردد. حجم لباس ها نیز بر روی این تایم تاثیر گذار است و هر چه حجم بیشتر باشد، باید تایم شستشو بیشتر شود.

 

کثیفی جا پودری ماشین لباسشویی

جا پودری ماشین لباسشویی باید به صورت مرتب و پس از چند مرتبه شستشو تمیز شود تا آلودگی های موجود در جا پودری به لباس ها انتقال پیدا نکند. برای تمیز کردن جا پودری ابتدا آن را از جای خود در آورده و در زیر آب گرم و با استفاده از شوینده آن را تمیز کنید.


 خرابی شیلنگ تخلیه

یکی دیگر از دلایل تمیز نشدن لباس در ماشین لباسشویی خرابی شیلنگ تخلیه می باشد، در صوررتی که شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی مسدود شده باشد، می تواند مانع از شستشوی صحیح لباس ها شود. بنابراین باید به صورت دوره ای شینگ تخلیه لباسشویی خود را سرویس نمایید.

 

باز کردن گره لباس ها

لباس ها باید به صورت صحیح درون لباسشویی قرار گیرد. بنابراین لباس ها را تک به تک وارد لباسشویی کرده و لباس هایی مانند جوراب ها را از یکدیگر جدا نمایید.

 

نیاز به تعویض فیلتر ماشین لباسشویی

یکی دیگر از دلایل تمیز نشدن لباس در ماشین لباسشویی نیاز به تعویض فیلتر ماشین لباسشویی می باشد، فیلترها وظیفه جذب آلودگی ها را در خود داشته و در صورتی که بیش از اندازه کثیف شود، دیگر قادر نخواهد بود که دیگر کثیفی ها را به خود جذب کند و این آلودگی ها به لباس ها منتقل می شود. بنابراین باید برای تمیز شدن لباس ها فیلتر تعویض گردد.


 عدم آشنایی با دکمه های لباسشویی

دکمه های موجود بر روی ماشین های لباسشویی هر کدام برنامه شستشوی خاصی دارند. بنابراین باید دفترچه راهنما را به صورت کامل و دقیق مطالعه کرده و با تمامی دکمه ها و قابلیت های هر کدام آشنا شوید. در نتیجه استفاده درست از دکمه های ماشین لباسشویی می تواند به بهتر شسته شدن لباس ها کمک کند.

 

عدم جداسازی لباس های رنگی

برای شستشوی بهتر لباس ها در ماشین لباسشویی بهتر است که لباس های روشن و لباس های تیره از هم تفکیک شده و هر کدام به صورت جداگانه در ماشین لباسشویی قرار داده شود. در صورتی که ماشین لباسشویی شما به درستی شسته نمی شود، باید تمامی مراحل عنوان شده در بالا را بررسی کنید و در صورتی که با رعایت موارد بالا همچنان مشکل پا بر جا بوده و لباس ها به درستی شسته نمی شود، بهتر است با یک متخصص تماس بگیرید. ابرکاوان تجربه و مهارت بالایی در رفع این مشکل داشته و در کوتاه ترین زمان می تواند این مشکل را برطرف کند. بنابراین در صورت نیاز تنها کافیست از طریق شماره های درج شده در سایت با این مرکز تماس حاصل نمایید.


فرم ارسال نظر

  دستگاه آب قلیایی   |   ساخت وبلاگ تبلیغاتی  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


درمان انواع بیماری ها با مصرف آب قلیایی درمان انواع بیماری ها با مصرف آب قلیایی مشاهده